Čo získavam

Skvelé funkcie bezdrôtového termostatu

Pre pohodlné ovládanie kúrenia pomocou SMS potrebujete jediné – Set GSM Exeo, ktorý obsahuje všetky komponenty, ako je napájací zdroj, GSM anténa, bezdrôtový Exeo termostat s praktickým stojanom a batériami a jeho bezdrôtový prijímač. Vďaka tomuto setu môžete ovládať nasledujúce príslušenstvo:

moznosti-bezdratove-zasuvky5Monitoring teploty z druhého konca sveta

Bezdrôtový termostat môžete diaľkovo ovládať jednoduchým zaslaním SMS, a to nielen cez pol republiky, ale pokojne z druhého konca sveta, keď ste na dovolenke alebo služobnej ceste. Meniť teplotu u Vás doma môžete všade tam, kde je telefónny signál. Inteligentný systém bezdrôtového termostatu stráži teplotu v objekte a pri akomkoľvek výkyve Vás ihneď informuje varovnou SMS. Skvelou možnosťou je inštalácia viacerých bezdrôtových teplomerov na rôzne miesta, napríklad do vínnej pivnice alebo skleníka, ale tiež napríklad k saune. Jednotlivé teplomery sú potom súčasťou systému Exeo a všetky vzdialene teploty máte v jednej SMS.

Diaľkovo ovládaná zásuvka

Možnosť ovládať na diaľku elektrické spotrebiče umožňuje taktiež diaľkovo ovládaná zásuvka. Vďaka tejto zásuvke môžete rozšíriť prijímač GSM Exeo a diaľkovo obsluhovať osvetlenie v domácnosti, vykurovanie priamotopov, zapnutie alebo vypnutie televízie … jedinou podmienkou však je, aby elektrické spotrebiče disponovali sieťovou vidlicou s 230V.

GSM alarm v bezdrôtovom prevedení

Pre spoľahlivú ochranu Vášho domu, skladu alebo garáže je možné doplniť Set GSM Exeo tiež bezdrôtovým GSM alarmom – Exeo RF PIR. Keďže je GSM alarm úplne bezdrôtový, súčasťou PIR detektora sú batérie, ktoré v prípade blížiaceho sa vybitia nahlásia tento stav SMS správou. Úplné vybitie preto nehrozí, bez toho aby ste neboli vopred informovaní.

DIN prevedenie tiež pre GSM Termostat

Pre výhodné ovládanie priamotopov teraz ponúkame centrálnu jednotku GSM – prijímač termostatu – tiež v prevedení DIN. Túto centrálnu jednotku nainštalujete pohodlne do rozvádzača.

Ovládanie kúrenia na DIN lištu

Ovládanie kúrenia na DIN lištu

Zapínejte topení přes telefon!