Ako to funguje

Dokážete si predstaviť tú pohodu, keď uprostred zimy prídete po niekoľkých týždňoch do príjemne vykúrenej chalupy? Bez doprosovania suseda z vedľajšej chatky, aby narúbal drevo a pred Vaším príchodom topil a topil … stačí zaslať jednoduchú SMS s požadovanou teplotou. Bezdrôtový termostat potvrdí akciu spätnou odpoveďou s nastavenou teplotou a aktuálnym stavom teploty v objekte.

Vďaka bezdrôtovému termostatu si jednoducho pomocou správy SMS nastavíte teplotu podľa mrazov a aktuálnych teplôt, ktoré v oblasti, kde stojí Vaša chalúpka, panujú. Preto sa nemusíte báť popraskaných trubiek s vodou, pretože vždy viete, aká teplota v objekte naozaj je. Intuitívny systém, ktorým bezdrôtový termostat disponuje, vždy reaguje na pokles teploty v objekte varovnou SMSkou, Vy ihneď viete, že sa niečo deje a hrozí premrznutie.

Dva kroky k jednoduchému ovládaniu bezdrôtového termostatu

Ukážka ovládania kúrenia SMS príkazmi

Ukážka ovládania kúrenia SMS príkazmi

Výhody bezdrôtového termostatu

Ako je už z názvu zrejmé, bezdrôtový termostat nepotrebuje k svojej funkcii žiadne vedenie ani napájacie zariadenie. Prijímacia jednotka so SIM kartou je ľahko inštalovateľná ku kotlu. Bezdrôtový termostat je voľne prenosný a ponúka mnoho variabilných riešení. K jeho inštalácii a uvedenie do prevádzky nemusíte vŕtať do steny, ťahať káble po podlahe alebo inak sa zaoberať pripojením termostatu ku kotlu, všetko zabezpečí prijímacia jednotka GSM termostatu so SIM kartou.

slide2_670px

 

Bezdrôtový termostat s mnohými funkciami

  • Diaľková zmena teploty a režimu vykurovania

  • Spätné potvrdenie od prístroja o zapnutí / vypnutí kúrenia SMS

  • Možnosť kedykoľvek vyžiadať stav kúrenia a teploty v dome

  • Alarm SMS o poklese teploty v objekte – už žiadne premrznutie domu

  • Časové zóny na nastavenie teploty pre každý deň v týždni

  • Temperovanie na nastavenú teplotu

  • Informácie o výpadku prúdu v dome

Ovládajte GSM Termostat pomocou Android aplikácie

Bezdrátový termostat

Zapínejte topení přes telefon!